Logistyka dostaw

Logistyka dostaw

Jeśli Twoja firma ma wypracowany łańcuch dostaw, GBC może przeprowadzić pełną analizę operacji, zaproponować ulepszenia i modyfikacje usprawniające obecne procesy. Jeśli interesują Cię indywidualne rozwiązania, GBC stworzy łańcuch logistyczny od podstaw.

Jeśli wybierzesz Global Business Consulting na swojego doradcę do spraw logistyki dostaw, przydzielimy Ci koordynatora, którego zadaniem będzie zarządzanie Twoim łańcuchem i przewidywanie potencjalnych problemów oraz opóźnień. Dzięki kontraktowi z GBC Twoja firma zyska osobę, która będzie samodzielnie zarządzać kontaktami transportowo-magazynowymi, zapewniając Ci oszczędność czasu i pieniędzy. Zamiast zatrudniać dodatkowe osoby do zarządzania łańcuchem dostaw, możesz skorzystać z naszych usług, nie ponosząc wysokich kosztów i ryzyka związanego z naborem pracowników. Nasi koordynatorzy posiadają wiedzę i doświadczenie, dzięki którym Twoje łańcuchy dostaw będą funkcjonować bez zakłóceń, utrzymując koszty na niskim poziomie.

Global Business Consulting  specjalizuje się we wszystkich aspektach zarządzania łańcuchem dostaw, takich jak zaopatrzenie, inwentaryzacja, realizacja zamówienia, integracja informatyczna, zarządzanie operacyjne, odprawa celna, spedycja międzynarodowa, logistyka, magazynowanie i dystrybucja.

ZAOPATRZENIE

Nasz zespół specjalistów od logistyki dostaw dba o to, aby wszystkie dostawy towarów i sprzętu dla Twojej firmy były realizowane w terminie i nie przekraczały ustalonych kosztów

PLANOWANIE I ZARZĄDZANIE ZAPASAMI

W GBC pomożemy Ci określić ilość koniecznych zapasów w oparciu o prognozowany lub bieżący popyt. Tworzymy też prognozy na okres od 6 do 12 miesięcy i uprzedzamy Twoich dostawców i podwykonawców o przewidywanym nakładzie pracy.

PROJEKTOWANIE, BUDOWA I ZARZĄDZANIE MAGAZYNAMI

Zapewniamy obiekty, systemy i personel niezbędne do efektywnego i bezpiecznego składowania Twoich zasobów i urządzeń oczekujących na wysyłkę do klientów.

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ/PŁATNOŚCI

Nasz zespół do spraw logistyki dostaw odbierze i zrealizuje wszystkie zamówienia, zgodnie z kolejnością ich napływania lub konkretnymi wytycznymi klienta.

DYSTRYBUCJA/TRANSPORT

Dzięki 14-letniemu doświadczeniu w międzynarodowej spedycji i logistyce, Global Business Consulting może zagwarantować Twojej firmie niezawodność w zakresie terminowej wysyłki i dystrybucji towarów na całym świecie. Zaplanujemy i skoordynujemy transport przesyłek zwykłych i przyśpieszonych. Zoptymalizujemy proces dystrybucji towarów, wykorzystując najbardziej opłacalne metody przewozu, czy będzie to transport pełnokontenerowy (FCL), czy drobnicowy (LCL). Pełen opis opcji transportu znajdziesz na podstronie FCL/LCL. Z nami możesz być pewien, że Twój towar zostanie przewieziony w najpewniejszy i najbezpieczniejszy sposób.

OBSŁUGA KLIENTA

Sprawna obsługa klienta jest nie do przecenienia. Nasz zespół do spraw logistyki dostaw ma wielkie doświadczenie w śledzeniu przesyłek, odpowiadaniu na zapytania o status zamówienia i – w razie konieczności – przyśpieszaniu wysyłki.

PROGRAM KONTROLI

Global Business Consulting pomoże Twojej firmie wdrożyć odpowiednie systemy, procesy oraz kulturę organizacji tak, abyś zyskał gwarancję, że wszystkie produkty i urządzenia spełniają niezbędne wymogi. Zapewnimy Ci pełne wsparcie administracyjne i dostarczymy dzienne, tygodniowe bądź miesięczne raporty, zapewniające szczegółowy wgląd w wydajność Twojego systemu zaopatrzenia.

Oferujemy także szeroką paletę usług z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, które pozwolą Twojej firmie usprawnić spedycję towarów na całym świecie. Zaproponujemy Ci w pełni zindywidualizowane rozwiązania. Bez względu na to, czy poszukujesz pośrednika celnego dla rynku amerykańskim czy kogoś, kto całkowicie przeprojektuje Wasz łańcuch dostaw, GBC pomoże Ci zmierzyć się z dowolnym wyzwaniem spedycyjnym. Jeżeli potrzebujesz światowej klasy obsługi i opłacalnego, efektywnego łańcucha dostaw, to potrzebujesz właśnie GBC.

Więcej informacji uzyskasz, kontaktując się z naszym koordynatorem do spraw logistyki dostaw.

Trust and Worth

Our Clients