USŁUGI

Nasze Usługi

Znalezienie idealnej firmy consultingowej nie jest łatwe. GBC funkcjonuje na światowym rynku od 2004 roku i dysponuje zespołem wybitnych specjalistów różnych dziedzin, którzy czekają, aby pomóc Twojej firmie wypłynąć na szerokie wody.

Inżynieria i Consulting

GBC – Global Business Consulting świadczy usługi inżynieryjne i consultingowe firmom reprezentującym różne gałęzie przemysłu, z naciskiem na przemysł naftowo-gazowy.

Zapewniamy pełną obsługę od etapu planowania po realizację:
• Konsultacje biznesowe
• Konsultacje techniczne
• Konsultacje projektów
• Sektory: naftowo-gazowy, rafineryjny, badawczy, budowlany

Zaopatrzenie - (Procurement)

GBC – Global Consulting Business zapewnia wysokiej jakości sprzęt dla przemysłu gazowego i naftowego na całym świecie. Nasza firma z siedzibą w Polsce utrzymuje doskonałe kontakty z najważniejszymi światowymi producentami, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom na całym świecie szybkie i profesjonalne wsparcie. Oferowany przez nas sprzęt posiada certyfikaty ISO i API i jest dostępny dla klientów na całym świecie, m. in. w Afryce Północnej, na Bliskim Wschodzie i w Azji.

Nabiał - (Dairy Product)

Oferujemy niezależne doradztwo producentom nabiału i przetwórcom mleka. Zapewniamy usługi z zakresu zarządzania projektem i budową zakładów mleczarskich, jak również konsultacje dostosowane do indywidualnych projektów w ramach branży mleczarskiej. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, a od ponad 30 lat działamy na rynkach zagranicznych.
Świadczymy usługi z zakresu zarządzania inwestycjami greenfield.

Budowa - (Construction)

Świadczymy zaawansowane usługi budowlane. Asystujemy klientom od zaopatrzenia w sprzęt budowlany po przygotowanie terenu pod budowę.

Szkolenia - (Training)

GBC – Global Business Consulting świadczy usługi szkoleniowe, dzięki którym Twój personel będzie na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami. Możemy zorganizować szkolenie w siedzibie klienta lub za granicą, na terenie Instytutu. Mamy zakontraktowane usługi szkoleniowe na całym świecie, przede wszystkim w Afryce Północnej, na Bliskim Wschodzie i w Azji.

Naszym celem jest wspieranie klientów w zdobywaniu najnowszej wiedzy i rozpoznawaniu zagrożeń, co można osiągnąć wyłącznie przez stworzenie sprawnego zespołu, dla którego warunkiem koniecznym jest profesjonalne szkolenie.
• Szkolenia z zakresu kontroli jakości
• Szkolenia BHP
• Szkolenia z zakresu zaopatrzenia i logistyki
• Szkolenia z zarządzania finansami
• Szkolenia z zarządzania projektami

Nasze usługi szkoleniowe nie ograniczają się do powyższych zagadnień. Nasi eksperci pomogą Ci wybrać szkolenie dostosowane optymalnie do potrzeb Twojej firmy.

Siła robocza - (Manpower)

Na dynamicznym, nieprzewidywalnym rynku konieczna jest umiejętność szybkiego reagowania. Aby zachować elastyczność, pracodawcy coraz częściej korzystają z pracowników kontraktowych. Wraz ze wzrostem tego typu zatrudnienia rosną wyzwania, takie jak zarządzanie kosztami, standaryzacja procesów i nadzór nad wydajnością.

Aby zachować kontrolę, organizacje zwracają się do firm oferujących usługi z zakresu zarządzania. GBC zapewnia wszechstronne, regionalne rozwiązania, które optymalizują zarządzanie personelem i poprawiają wydajność pracowników, procesów i technologii.

Świadczymy usługi w zakresie zatrudnienia czasowego, zarówno w kraju klienta, jak i w jego przedsięwzięciach zagranicznych. Zapewniamy pracowników kontraktowych o zróżnicowanych kompetencjach dostosowanych do potrzeb Twojego projektu. Nasza wykwalifikowana siła robocza pozwoli Ci stopniowo uniezależnić się od kosztownych rozwiązań outsourcingowych, a także nie martwić się terminami i etapami produkcji, poprawiając wydajność produkcji oraz zapobiegając wyczerpaniu zespołów projektowych.

Trust and Worth

Our Clients